Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket Round of 16 Quarter Final Semi-Final Final
BU09 7v7
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/24/84/224/23
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Anderson Hill Fields
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU10 7v7 Div 1
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/84/224/23
Venue: Lynnwood High School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU10 7v7 Div 3
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/24/7,4/8,4/94/224/23
Venue: Marymoor Park
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Anderson Hill Fields
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Game Farm Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Dike District Field
Detail  Schedule
Jefferson Park Plateau
Detail  Schedule
Robinswood Park
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU10 7v7 Div 2
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/24/84/224/23
Venue: Bombing Range Sports Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Anderson Hill Fields
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Bombing Range Sports Complex
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU11 Division 1
Date: 3/18,3/25,3/26,4/1,4/24/8,4/194/224/23
Venue: Marymoor Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Bombing Range Sports Complex
Detail  Schedule
Perry Soccer Complex
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Bombing Range Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU11 Division 2
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/24/7,4/8,4/94/224/23
Venue: Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Surprise Lake Middle School
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Jefferson Park Plateau
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU11 Division 3
Date: 3/17,3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/24/84/224/23
Venue: Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Game Farm Park
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Jefferson Park Plateau
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Newport Hills Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU12 Division 1
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/15,4/224/294/30
Venue: Preston Park
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Anderson Hill Fields
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Bombing Range Sports Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU12 Division 2
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/24/7,4/8,4/94/224/294/30
Venue: Bombing Range Sports Complex
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Marysville Getchell High
Detail  Schedule
Plantes Ferry Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Anderson Hill Fields
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Jefferson Park Plateau
Detail  Schedule
Marysville Pilchuck HS
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Perry Soccer Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Newport Hills Park
Detail  Schedule
Van Asselt Play Field
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Caverlero Mid-High School
Detail  Schedule
Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU13 Division 1
Date: 3/18,3/25,3/26,3/31,4/1,4/24/224/294/30
Venue: Felida Park North
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Inglemoor High School
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
Truman
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Ingersoll Stadium
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Southridge SC
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Inglemoor High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Woodland MS FS
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU13 Division 2
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/2,4/8,4/15,4/174/22,4/234/294/30
Venue: Ingersoll Stadium
Detail  Schedule
Juanita High School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Battle Point Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Perry Soccer Complex
Detail  Schedule
Plantes Ferry Soccer Complex
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU14 Division 1
Date: 3/18,3/25,3/26,4/1,4/2,4/154/224/294/30
Venue: First Creek Middle School
Detail  Schedule
Game Farm Park
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Plantes Ferry Soccer Complex
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Southridge SC
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Game Farm Park
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU14 Division 2
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,3/28,4/1,4/24/8,4/9,4/154/22,4/234/294/30
Venue: Battle Point Park
Detail  Schedule
Perry Soccer Complex
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Sehmel Homestead Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Ingersoll Stadium
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Ridgefield High School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
First Creek Middle School
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Inglemoor High School
Detail  Schedule
Kellogg MS
Detail  Schedule
Plantes Ferry Soccer Complex
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Canyon Park Junior High
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Ingraham High School
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Lower Woodland
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Newport Hills Park
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Perry Soccer Complex
Detail  Schedule
First Creek Middle School
Detail  Schedule
Lower Woodland
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Perry Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU15 Division 1
Date: 1/8,1/14,1/21,1/22,1/25,1/28,1/29,2/42/5,2/9,2/102/112/12
Venue: Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
First Creek Middle School
Detail  Schedule
Lower Woodland
Detail  Schedule
North Creek 4
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
South Sound Stadium
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Glacier Peak High School
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Ingraham High School
Detail  Schedule
Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Sozo 11
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Sera Multipurpose Field
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU15 Division 2
Date: 1/21,1/22,1/28,1/292/5,2/102/112/12
Venue: Eastlake Community Sports Field
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Game Farm Park
Detail  Schedule
Perrigo Community Park
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Perrigo Community Park
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Game Farm Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 1
Date: 1/7,1/8,1/21,1/22,1/27,1/28,1/292/4,2/52/112/12
Venue: Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Interbay Stadium
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Shorewood
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Georgetown
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Franklin HS
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 2
Date: 1/21,1/22,1/28,1/292/4,2/5,2/102/112/12
Venue: Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Luke Jensen Sports Field
Detail  Schedule
Mount Vernon High School
Detail  Schedule
South Sound Stadium
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Glacier Peak High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Hartman Park
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Ingersoll Stadium
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 17
Date: 1/8,1/14,1/15,1/17,1/21,1/22,1/28,1/29,2/42/52/112/12
Venue: Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Edmonds Community College
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Eastlake Community Sports Field
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Truman
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Camas High School
Detail  Schedule
Game Farm Park
Detail  Schedule
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Perrigo Community Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Roosevelt HS
Detail  Schedule
Auburn Mountainview High school
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Mt Vernon High School
Detail  Schedule
Shorewood
Detail  Schedule
Magnuson
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 18
Date: 1/22,1/29,2/52/112/12
Venue: Game Farm Park
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
South Sound Stadium
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Robinswood Park
Detail  Schedule
North Creek 1
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys Under 19
Date: 1/21,1/22,1/27,1/28,1/292/4,2/52/112/12
Venue: Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Battle Point Park
Detail  Schedule
Foss High School
Detail  Schedule
Meadowdale High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Civic Field Stadium
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Franklin HS
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Lindbergh High School
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Harmony Sports Complex
Detail  Schedule
Battle Point Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU10 7v7 Div 1
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/94/224/23
Venue: McGilvra
Detail  Schedule
Mount Vernon High School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Jefferson Park Plateau
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Anderson Hill Fields
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU10 7v7 Div 2
Date: 3/18,3/25,4/1,4/24/8,4/9,4/154/224/23
Venue: Game Farm Park
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Jefferson Park Plateau
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU10 7v7 Div 3
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/24/8,4/94/224/23
Venue: Starfire Complex
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
McGilvra
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU11 Division 1
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/24/84/224/23
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Plantes Ferry Soccer Complex
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Whitman MS
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
152nd Street Complex
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Jefferson Park Plateau
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Van Asselt Play Field
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU11 Division 2
Date: 3/18,3/25,3/26,4/1,4/24/224/23
Venue: Game Farm Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Skagit River Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU11 Division 3
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/7,4/8,4/9,4/154/224/23
Venue: Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Dike District Field
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU12 Division 1
Date: 3/18,3/25,3/26,4/1,4/2,4/7,4/84/294/30
Venue: Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
Anderson Hill Fields
Detail  Schedule
Bombing Range Sports Complex
Detail  Schedule
Jefferson Park Plateau
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Caverlero Mid-High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Harbor Ridge Middle School
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU12 Division 2
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/2,4/8,4/9,4/154/224/294/30
Venue: Chinook Middle School
Detail  Schedule
Karl Grosch Field at Steel Lake
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Plantes Ferry Soccer Complex
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Riverside Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Van Asselt Elementary
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Jefferson Park Plateau
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Chinook Middle School
Detail  Schedule
Loma Vista Park #South
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU13 Division 1
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/2,4/14,4/154/224/294/30
Venue: Jefferson Park Plateau
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Olympic HS
Detail  Schedule
Cavelero Mid High School
Detail  Schedule
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Mount Vernon High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Roosevelt HS
Detail  Schedule
Canyon Park Junior High
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Lower Woodland
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU13 Division 2
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/2,4/8,4/9,4/12,4/14,4/154/224/294/30
Venue: Game Farm Park
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Surprise Lake Middle School
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Inglemoor High School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Wilburton Park
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Ingersoll Stadium
Detail  Schedule
Newport Hills Park
Detail  Schedule
Canyon Park Junior High
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Odle Middle School
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU14 Division 1
Date: 3/18,3/25,3/26,4/1,4/2,4/8,4/9,4/21,4/224/294/30
Venue: Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Kellogg MS
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Newport Hills Park
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU14 Division 2
Date: 3/25,3/26,4/1,4/2,4/8,4/9,4/15,4/224/22,4/234/294/30
Venue: Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Dike District Field
Detail  Schedule
Game Farm Park
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Canyon Park Junior High
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Woodinville Sports Field
Detail  Schedule
Mt Vernon High School
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU15 Division 1
Date: 4/2,4/8,4/9,4/22,4/234/305/65/7
Venue: Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Redmond High School
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Wilburton Park
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Archbishop Murphy High School
Detail  Schedule
Game Farm Park
Detail  Schedule
Glacier Peak High School
Detail  Schedule
Nathan Hale Stadium
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Ingraham High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU15 Division 2
Date: 3/25,3/26,4/1,4/2,4/5,4/8,4/9,4/15,4/18,4/21,4/22,4/23,4/244/305/65/7
Venue: Regional Athletic Complex
Detail  Schedule
Wilburton Park
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Canyon Park Junior High
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
7th Ave Field
Detail  Schedule
Addams (Summit)
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Southridge SC
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Islander Middle School
Detail  Schedule
Kellogg MS
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Steilacoom High School
Detail  Schedule
Inglemoor High School
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
Shorewood
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Newport Hills Park
Detail  Schedule
Robinswood Park
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Valley View MS
Detail  Schedule
Marysville Getchell High
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Georgetown
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU16 Division 1
Date: 4/2,4/8,4/9,4/15,4/22,4/23,4/25,4/294/305/65/7
Venue: Lynnwood High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Southridge SC
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Canyon Park Junior High
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Sedro Woolley High School
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
Einstein MS
Detail  Schedule
Peninsula High School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Renton Memorial Stadium
Detail  Schedule
South Sound Stadium
Detail  Schedule
Twin Ponds
Detail  Schedule
Valley View MS
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

GU16 Division 2
Date: 3/26,3/27,4/1,4/2,4/4,4/8,4/9,4/15,4/22,4/23,4/264/305/65/7
Venue: Franklin HS
Detail  Schedule
Sacajawea Middle School
Detail  Schedule
Battle Point Park
Detail  Schedule
Ingraham High School
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Prairie High School
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Saghalie Middle School
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Pending Availability
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
South Whidbey Community Park
Detail  Schedule
Wilburton Park
Detail  Schedule
Kellogg MS
Detail  Schedule
Shorewood
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Robinswood Park
Detail  Schedule
Southridge SC
Detail  Schedule
Valley View MS
Detail  Schedule
Islander Middle School
Detail  Schedule
Perry Soccer Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Newport Hills Park
Detail  Schedule
Perry Soccer Complex
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 17
Date: 4/9,4/15,4/19,4/21,4/22,4/234/305/65/7
Venue: Game Farm Park
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Wilburton Park
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Eastlake Community Sports Field
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
152nd Street Complex
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Mount Vernon High School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Silverdale Stadium
Detail  Schedule
152nd Street Complex
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Plantes Ferry Soccer Complex
Detail  Schedule
Renton Memorial Stadium
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 2
Date: 3/26,4/1,4/2,4/8,4/9,4/15,4/22,4/23,4/284/305/65/7
Venue: Fife High School
Detail  Schedule
Dwight Merkel Sports Complex
Detail  Schedule
Surprise Lake Middle School
Detail  Schedule
Wilburton Park
Detail  Schedule
Genesee Park and Playfield
Detail  Schedule
Prairie High School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
Kentridge
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Robinswood Park
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Georgetown
Detail  Schedule
Hazen High School
Detail  Schedule
Pop Keeney Stadium
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Glacier Peak High School
Detail  Schedule
Renton Memorial Stadium
Detail  Schedule
Ingraham High School
Detail  Schedule
Ingraham High School
Detail  Schedule
Ridgefield High School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Valley View MS
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 18/19
Date: 4/2,4/9,4/11,4/20,4/22,4/234/305/65/7
Venue: Game Farm Park
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Starfire Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Peninsula High School
Detail  Schedule
Eastlake Community Sports Field
Detail  Schedule
Preston Park
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Magnuson
Detail  Schedule
Gig Harbor High School
Detail  Schedule
Grasslawn Park
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls Under 18/19 Div 2
Date: 4/1,4/2,4/5,4/8,4/9,4/11,4/15,4/19,4/21,4/22,4/23,4/244/305/65/7
Venue: Browns Point Elementary School Field
Detail  Schedule
Grass Lawn Park
Detail  Schedule
Ingraham High School
Detail  Schedule
Ridgefield High School
Detail  Schedule
Shorecrest HS
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Lynnwood High School
Detail  Schedule
Snohomish High School
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Kentlake High School
Detail  Schedule
Shoreline Center
Detail  Schedule
Phillips 66 Soccer Park
Detail  Schedule
Southridge SC
Detail  Schedule
Magnuson Park fields
Detail  Schedule
Battle Point Park
Detail  Schedule
Islander Middle School
Detail  Schedule
Kasch Park Sports Complex
Detail  Schedule
Lower Woodland
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Odle Middle School
Detail  Schedule
Tumwater HS Stadium
Detail  Schedule
Jefferson Park Plateau
Detail  Schedule
Petrovitsky Park
Detail  Schedule
Robinswood Park
Detail  Schedule
South Sound Stadium
Detail  Schedule
Perrigo Community Park
Detail  Schedule
Browns Point Elementary School Field
Detail  Schedule
Marymoor Park
Detail  Schedule
Southridge SC
Detail  Schedule
WPFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Starfire Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets







Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.